Daniel Stroński Daniel Stroński 09.12.2013 20:28
Sieciowy kreator GTA Online w tym tygodniu, w przyszłym roku dodatki fabularne do GTA V
1068V

Sieciowy kreator GTA Online w tym tygodniu, w przyszłym roku dodatki fabularne do GTA V

Rockstar na swojej stronie przypomina o opóźnionym kreatorze, pisze o nadchodzącym trybie Capture, a na przyszły rok zapowiada online'owe napady na bank i dodatki do singla. Czyżby fabularne DLC?

Nie tak dawno przedstawialiśmy wycieki z tego, jak będzie tworzenie deathmatchy i wyścigów wyglądało, a do końca tygodnia będziecie mogli przetestować kreator w wersji beta na własnych konsolach. Dostępne do stworzenia tryby to:

  • Deathmatch
  • Team Deathmatch
  • Race
  • GTA Race
  • Rally Race:
 

Do końca roku zaś otrzymamy drużynowy tryb Capture, czyli wariację na temat Capture the Flag. Skupi się on na infiltracji terenu ekipy przeciwników - do czterech składów graczy naraz zawalczy w przejmowaniu większych pojazdów z terytorium wroga używając szybkich wozów, broni wybuchowej i sprytu działania zespołowego. Wszystko w czterech wariantach: Raid, Contend, Hold oraz GTA. Szczegóły w przyszłym tygodniu.

 

W aktualizacji strony Rockstara bez wątpienia najciekawsze są dwa akapity pod tytułem "Coming in 2014". "GTA Online Heists", czyli co-opowe napady z bronią są przygotowywane i szczegóły poznamy w okolicach Nowego Roku, za to o rozszerzeniu fabuły mówi "GTA V Story Updates" - studio zapowiada wielkie plany nowych przygód dla Michaela, Franklina i Trevora w zachodnim San Andreas.

Źródło: rockstargames.com

Tagi: gta online gta v palystation 3 Rockstar