Future Soldier jest powolne?

News
862V
Future Soldier jest powolne?
Maciej Klimaszewski | 11.07.2011, 17:51

Ubisoft jest zadowolony z tego, że pozwolił stoczyć walkę o prym w kwestii FPS-ów EA i Activision. Sam zaś zaproponuje wolniejsze tempo w .

Ubisoft jest zadowolony z tego, że pozwolił stoczyć walkę o prym w kwestii FPS-ów EA i Activision. Sam zaś zaproponuje wolniejsze tempo w .xxxxx

 

Tak rzecze menadżer marki - Matt Benson. Wspomina także o tym, jak wielką siłę oddziaływania ma na graczy marka Call of Duty. Poprzez zdystansowanie się do produkcji Electronic Arts i Activision, Future Soldier stał się bardziej intuicyjny i nastawiony na zabawę. Model znany z Advance Warfighter okreslił jako "suchy."

 

"Wciąż gram w Ghost Recon: Advance Warfighter, dalej jest to wspaniałe multiplayerowe doświadczenie, gdy gra się ze znajomymi - chcemy to przenieść do Future Soldier. Zespół ciężko pracował by to zbalansować."

 

"Nie konkurujemy bezpośrednio z Call of Duty i Battlefieldem. Niech oni walczą o koronę. Future Soldier zmienia lekko tempo, nie jest radosnym rozsiewaniem naboi. Zostawiamy go na okres poświąteczny."

 

"12 i 13 latkowie są tak dobrzy w Call of Duty dzięki swojemu refleksowi, którego stary człowiek, jak ja nie ma. Future Soldier bazuje na pracy zespołowej i innowacjach, takich jak używanie tłumików."

 

"Trzeba znaleźć balans pomiędzy symulacją pola walki, a hollywoodzką filmowością. Widziałem trailer Modern Warfare 3 - wygląda jakby wyszedł spod igły Bay'a, jest świetny, Ogromny, filmowy, ale z całym szacunkiem - nawet gyby tego zabrakło i tak zagrałbym w tę grę. Dla niektórych ludzi Ghost Recon był po prostu zbyt wymagający i za suchy."

 

Fajnie, szkoda tylko że gameplaye z E3 nie urywają łba na wysokości kostek. Ale do premiery jeszcze sporo czasu, przynajmniej żaden BF3, czy MW3 nie przejedzie po produkcji Ubisoftu jak walec.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych