Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.05.2013 17:22
Toshihiro Nagoshi potwierdza plan stworzenia Yakuzy na PS Vita
280V

Toshihiro Nagoshi potwierdza plan stworzenia Yakuzy na PS Vita

Wygląda na to, że powoli zaczyna coś dziać się jeśli chodzi o sprawę "dużych" gier na PlayStation Vita. Wczoraj Ubisoft potwierdził wydanie Rayman Legends na przenośną konsolę Sony, dzisiaj z Japonii dopływa do nas wiadomość o tym, że Toshihiro Nagoshi planuje wkrótce zabrać się za przeniesienie serii Yakuza na PlayStation Vita.
Wygląda na to, że powoli zaczyna coś dziać się jeśli chodzi o sprawę "dużych" gier na PlayStation Vita. Wczoraj Ubisoft potwierdził wydanie Rayman Legends na przenośną konsolę Sony, dzisiaj z Japonii dopływa do nas wiadomość o tym, że Toshihiro Nagoshi planuje wkrótce zabrać się za przeniesienie serii Yakuza na PlayStation Vita.Zdradził to w powyższym wywiadzie, gdzie pytano go o kilka spraw, głównie dotyczących wersji na 3DS (nie będzie) i o wydanie Yakuza 1 i 2 HD na WiiU (eksperyment). Padło także pytanie o wersję na PS Vita, odpowiedź usatysfakcjonuje fanów:
Będzie. Seria narodziła się na sprzęcie Sony, więc logicznym jest, że na Vicie także się pojawi.

I to tyle jeśli chodzi o informacje. Na pewno taki tytuł pomoże w sprzedaży konsoli Sony, nam, poza granicami Japonii pozostaje trzymać kciuki, że SEGA nie postąpi jak w przypadku nigdy nie wydanych Kenzan oraz dwóch części Black Panther.

Tagi: playstation vita sega yakuza