Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.04.2013 08:00
Draw Slasher wskoczy na PS Vita już w przyszłym tygodniu
305V

Draw Slasher wskoczy na PS Vita już w przyszłym tygodniu

Polskie studio Mass Creation pochodzi z Warszawy. Na PlayStation Vita wyda swoją pierwszą produkcję - Draw Slasher - która mechaniką przypominać może Fruit Ninja z systemów iOS. Artur Gosk pojawił się jako gość na oficjalnym blogu PlayStation i przypomniał nam o tej produkcji, która do sprzedaży trafi już w przyszłym tygodniu.
Polskie studio Mass Creation pochodzi z Warszawy. Na PlayStation Vita wyda swoją pierwszą produkcję - Draw Slasher - która mechaniką przypominać może Fruit Ninja z systemów iOS. Artur Gosk pojawił się jako gość na oficjalnym blogu PlayStation i przypomniał nam o tej produkcji, która do sprzedaży trafi już w przyszłym tygodniu.Produkt wyceniono na 19 złotych, co nie jest zbyt wygórowaną ceną jak na tego typu grę. W Draw Slasher wcielamy się w rolę Hanzo, którego rodzina została brutalnie zamordowana przez Pirackie Małpy Ninja. Cała rozgrywka opierać się ma na prostej zasadzie rysowania linii ataku na ekranie naszej konsoli i w ten sposób Hanzo będzie wykańczał przeciwników.

Nie wydaje się to skomplikowane na szczęście. Dodatkowy plus gry jest taki, że oferuje ona prześliczną grafikę, która umili rozgrywkę.

Tagi: draw slasher galeria mass creation playstation vita polska wideo