ONE ONE 04.03.2012 11:46
Wyciekł teaser God of War IV... prawdopodobnie
267V

Wyciekł teaser God of War IV... prawdopodobnie

Czwarta część God of War mimo, że nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, to już zdążyła wywołać niemało szumu. Na niezapowiedziany tytuł już można składać zamówienia przedpremierowe w sklepie BT Games, a wczorajszego dnia światło dzienne ujrzał teaser, który zdaniem wielu jest najzwyklejszym w świecie oszustwem.
Czwarta część God of War mimo, że nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, to już zdążyła wywołać niemało szumu. Na niezapowiedziany tytuł już można składać zamówienia przedpremierowe w sklepie BT Games, a wczorajszego dnia światło dzienne ujrzał teaser, który zdaniem wielu jest najzwyklejszym w świecie oszustwem.W trailerze możemy usłyszeć.

"Bracie, Feniks pił twoją krew. Pełną twojego gniewu i siły. Jej odrodzenie pozostawia Cie przy życiu. Chciałbym zadać zadać Ci pytanie, czy zamierzasz zostawić mnie w piekle?
Kratos obudź się, obudź się!"


Wideo nie jest najlepszej jakość, stąd w sieci pojawia się wiele głosów, że to świetnie zmontowany fake. Z drugiej strony, tajemniczy głos, który zdaniem wielu pochodzi od brata Kratosa można uznać za mocny argument przemawiający za autentycznością tego materiału wideo. Nie można wykluczyć, że mamy do czynienia z kontrolowanym wyciekiem. Nam pozostają tylko domysły i cierpliwe oczekiwanie na tegoroczne GDC lub E3.

źródło

Tagi: god of war iv santa monica teaser wideo