rogerio rogerio 25.06.2010 10:44
Mutliplayer w nowej Yakuzie?
247V

Mutliplayer w nowej Yakuzie?

Od momentu ogłoszenia prac nad Black Leopard: Yakuza New Chapter, produkcja Segi uchodzi za jedną z najładniejszych gier na PSP. Teraz doszły nas słuchy, że "Niebiescy" planują umieszczenie w grze trybu mutliplayer!Od momentu ogłoszenia prac nad Black Leopard: Yakuza New Chapter, produkcja Segi uchodzi za jedną z najładniejszych gier na PSP. Teraz doszły nas słuchy, że "Niebiescy" planują umieszczenie w grze trybu mutliplayer!

Wszystko za sprawą magazynu Famitsu, który doniósł, że taka opcja pojawi się w grze. Wciąż jednak nie znamy szczegółów dotyczących tego, o jakie tryby chodzi. Najprawdopodobniej będziemy mogli stanąć do walki z "żywym" graczem, jak i współpracować z nim w trybie kooperacji. Spekuluje się nawet o opcji gry dla czterech osób (tag-teamy), jednak jak na razie nie jest to jeszcze potwierdzone. Ponadto Sega poinformowała fanów, że w grze znajdzie się blisko 20 rożnych stylów walki, w tym boks, wrestling, karate i street fighting. Trzymajmy kciuki, aby tytuł opuścił granice KKW.


Tagi: black leopard black leopard: yakuza new chapter boks Famitsu granice jakie new chapter niebiescy produkcja PSP Sega segi yakuza