redakcja@pssite.com [email protected] 26.02.2010 13:27
Konkurs Heavy Rain – rozdanie nagród.
400V

Konkurs Heavy Rain – rozdanie nagród.

Wszystkim dziękujemy za prawie 3-tygodniową zabawę. Wczorajsza ostateczna runda (tutaj i na forum) została rozegrana o godzinie 19.00 (żeby wszyscy mieli równe szanse) i zgodnie z przewidywaniami zadecydowały minuty a nawet sekundy. Inaczej było tylko w przypadku nagrody głównej. Okazało się bowiem, że tylko jedna osoba na 1200 rozwiązała konkurs prawidłowo (!), a przynajmniej tylko ona w ostatecznej rundzie upomniała się o konsolę. Szok!
Wszystkim dziękujemy za prawie 3-tygodniową zabawę. Wczorajsza ostateczna runda (tutaj i na forum) została rozegrana o godzinie 19.00 (żeby wszyscy mieli równe szanse) i zgodnie z przewidywaniami zadecydowały minuty a nawet sekundy. Inaczej było tylko w przypadku nagrody głównej. Okazało się bowiem, że tylko jedna osoba na 1200 rozwiązała konkurs prawidłowo (!), a przynajmniej tylko ona w ostatecznej rundzie upomniała się o konsolę. Szok!Tym Graczem jest użytkownik PS3site o nicku faranell który o godzinie 19:00:53 wstawił jako pierwszy i jedyny - KRZYŻYK, zgarniając tym samym konsolę PS3 z grą Heavy Rain (PL)! Big respect za podołanie zadaniu. Zaliczyłeś 4 sceny i popisałeś się niezłą czujnością w dniu wczorajszym. Rządzisz!


Nagrody II i III stopnia zgarnęli najszybsi, ale też najbardziej wytrwali Gracze, którzy pomimo błędu/błędów nie poddawali się i grali do samego końca. Opłacało się. Najgorętsza walka rozegrała się o dwie gry Heavy Rain. Po otwarciu obu wątków (serwis i forum) pierwsi uczestniczy walczyli właśnie o gry - najszybsi byli cegipl i Krzysiek20 (20 i 21 sekunda). Wiecek spóźnił się o kilka sekund. Głowa do góry, nie jesteśmy bez serca i dostaniesz coś na pocieszenie (swoją drogą, nie wiemy czemu nie walczyłeś dalej o nagrodę III stopnia).

Nagrody III stopnia, zestawy gadżetów otrzymują użytkownicy PS3site i PS3forum:
Qba619
cooler
lucek1234
gadulinho
moser71
kolanko
Cortez82
trykups3pl
Sithman
retrospect


Wszystkich laureatów prosimy o podesłanie danych adresowych (skorzystajcie z formularza kontaktowego na górnej belce). Nagrody ufundowało Sony Computer Entertainment Polska, wydawca gry Heavy Rain.

Tagi: Heavy Rain kilka konkurs obu ona osoba ps3 retrospect SCEP serca serwis Sony Computer Entertainment