ONE ONE 02.02.2010 18:16
Kilka minut z multiplayerem w BioShock 2
442V

Kilka minut z multiplayerem w BioShock 2

Już tylko kilka dni dzieli nas od ponownego zanurzenia się w podwodny, tajemniczy i bez wątpienia magiczny świat Rapture (dokładną datę wydania znajdziecie w naszym kalendarzu premier). Kontynuacja BioShocka oprócz kolejnej dawki niesamowitego trybu dla jednego gracza, zaoferuje nam także tryb multiplayer, pod którym podpisało się studio Digital Extremes. Dokładnie, to panowie odpowiedzialni za serię Unreal Tournament, a więc możemy oczekiwać skillowej zabawy z najwyższej półki. Jeżeli ktoś preferuje potyczki na średnich, zamkniętych mapach, w gronie niezbyt dużej liczby graczy, to niech przygotuje się na fakt, że najbliższe miesiące spędzi na serwerach BioShocka 2. Poniżej znajdziecie najnowszy materiał wideo z trybu multiplayer. Ja już zacieram rączki, bo wygląda na to, że BioShock 2 będzie tytułem, który dostarczy nam masę radochy.

Już tylko kilka dni dzieli nas od ponownego zanurzenia się w podwodny, tajemniczy i bez wątpienia magiczny świat Rapture (dokładną datę wydania znajdziecie w naszym kalendarzu premier). Kontynuacja BioShocka oprócz kolejnej dawki niesamowitego trybu dla jednego gracza, zaoferuje nam także tryb multiplayer, pod którym podpisało się studio Digital Extremes. Dokładnie, to panowie odpowiedzialni za serię Unreal Tournament, a więc możemy oczekiwać skillowej zabawy z najwyższej półki. Jeżeli ktoś preferuje potyczki na średnich, zamkniętych mapach, w gronie niezbyt dużej liczby graczy, to niech przygotuje się na fakt, że najbliższe miesiące spędzi na serwerach BioShocka 2.

Poniżej znajdziecie najnowszy materiał wideo z trybu multiplayer. Ja już zacieram rączki, bo wygląda na to, że BioShock 2 będzie tytułem, który dostarczy nam masę radochy.
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: