nariko nariko 29.10.2009 11:36
Co przyniesie 2010 rok?
401V

Co przyniesie 2010 rok?

Playstation: The Official Magazine przedstawił listę 12 gier jakie zostaną obwieszczone w przyszłym roku (choć wcześniej nikt ich oficjalnie nie zapowiedział). Jesteście ciekawi czego możecie się spodziewać w 2010 roku? Klikajcie prędko więcej.


Playstation: The Official Magazine przedstawił listę 12 gier jakie zostaną obwieszczone w przyszłym roku (choć wcześniej nikt ich oficjalnie nie zapowiedział). Jesteście ciekawi czego możecie się spodziewać w 2010 roku? Klikajcie prędko więcej.

Killzone 3 ~ Według doniesień oficjalnego magazynu PlayStation, Guerilla Games jest już w trakcie prac nad tym tytułem. W związku z tym, że teraz developer posiada gotowy silnik prace pójdą znacznie szybciej i prawdopodbnie grywalny materiał ujrzymy już na targach E3 w 2010.

Beyond Good & Evil 2 ~ Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się już sierpniu 2008 (screeny), niecały rok później wyciekł także materiał prezentujący fragment rozgrywki.

Nowy Tomb Raider ~ Nie ulega wątpliwości, że kolejna część sagi z Lara Croft w roli głównej (tym razem pod wodzą Square-Enix) jest już w trakcie produkcji. Wyciekły nawet pierwsze artworki ukazujące nieco chudszą Larę dosiadającą konia i stawiającą czoła zombiakom.

Call of Duty: World at War 2 ~ Coroczna zmiana developera i powrót do II Wojny Światowej. To chyba żadna niespodzianka skoro pierwszy World At War sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy. Czekamy jedynie na oficjalną zapowiedź.

Nowa gra z uniwersum James Bonda ~ Finansowy raport Activision ujawnił, że firma pracuje ciężko nad kolejną grą z popularnym agentem 007.

Spider-Man ~ Kolejna gra z człowiekiem-pająkiem jest również na celowniku Activision. Ponoć twórcy chcą podążyć w całkowicie nowym kierunku w najnowszej odsłonie. W jakim? Czekamy na oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Timesplitters 4 ~ Free Radical nie zapomniało swych korzeni i już niebawem oficjalnie to ogłosi. Muszą jak najszybciej zamazać plamę po nektarze (Haze).

Ghost Recon 4 ~ Ubisoft nie ma zamiaru uśmiercać tego taktycznego shootera i pewniakiem gra trafi do sklepów w przyszłym roku.

Hitman 5 ~ To żaden sekret. Odkąd developerzy odpowiedzialni za Batman: Arkham Asylum zaprzeczyli, że tworzą tę grę - IO interactive oficjalnie przejęło pieczę nad projektem.

Bioshock 3 ~ Tak to prawda! Choć sequel nie ujrzał jeszcze światła dziennego to już teraz Christoph Hartman (2K president) potwierdził że możemy spodziewać się kolejnej części serii.

GTA V i Resistance 3 - na ich temat pisaliśmy już nawet na łamach PS3site

Tagi: bonda guerilla games jakim lara croft nowa gra PSM screeny sekret square enix timesplitters 4 world at war zapowiedzi