Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 13:35
Śródziemie: Cień Wojny - rozwiązanie konkursu
351V

Śródziemie: Cień Wojny - rozwiązanie konkursu

Wielu czytelników postanowiło opowiedzieć naszej redakcji o najlepszych elementach świata Taliona. My mogliśmy nagrodzić wyłącznie dwie prace, których zwycięzcy już wkrótce otrzymają plakaty.

Szybki konkurs cieszył się na portalu sporym zainteresowaniem. Mamy wśród społeczności wielu fanów Mordoru, którzy chcieliby w swoich domach powiesić plakaty z dopakowanego treścią Śródziemie: Cień Wojny.

Poznajcie szczegóły Śródziemie: Cień wojny Edycja Ostateczna

Dostaliśmy kilkanaście wiadomości, w których pisaliście o atutach produkcji wykreowanych przez Monolith Productions – musicie jedynie pamiętać o wymogach, bo także tym razem otrzymaliśmy wiele referatów, które były po prostu zdecydowanie za długie i nie mogliśmy ich brać pod uwagę.

Wybraliśmy dwie prace, jednak bardzo dziękujemy wszystkim graczom za zainteresowanie się inicjatywą. Wybranie najlepszych tekstów nie było łatwe, ale wygrywają:

RAFiX 1121:

Najbardziej w świecie gry Śródziemne Cień Mordoru bądź Cieniu Wojny lubię niepohamowaną moc. Widać naszą przewagę nad rywalami możemy ingerować w ich umysły A w cieniu wojny i doprowadzać ich do szaleństwa. Nasze działania nigdy nie są ograniczone, a misje rzadko kiedy są oskryptowane. W skrócie cenie sobie te gry za otwartość i poczucie władzy.

Jakub

W świecie Taliona najbardziej podoba mi się spontaniczność, zróżnicowanie uruków, piękny otwarty świat, a wisienką na torcie jest tryb Nemezis.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i czekamy na e-maile z adresami!

Tagi: