SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2018 11:39
Sony promuje nowości. Zwiastun pokazuje nadciągające tytuły na PlayStation 4
1679V

Sony promuje nowości. Zwiastun pokazuje nadciągające tytuły na PlayStation 4

Japońska korporacja kontynuuje tradycję prezentowania nowych produkcji zmierzających na PlayStation 4. Materiał potwierdza zakończenie „ogórków” i powinien zachęcić graczy do wydawania gotówki na większe tytuły.

W ostatnich tygodniach nie byliśmy specjalnie rozpieszczani wieloma olbrzymimi produkcjami. Wakacje to bez wątpienia świetny moment na debiut mniejszych tytułów, które mogą walczyć o portfele graczy.

Spider-Man z długą historią. Twórca zapowiada tonę atrakcji i zaprzecza plotce

Uczniowie muszą wrócić do szkół, a rodzice przygotować gotówkę. Już w tym tygodniu na PlayStation Store debiutuje między innymi Yakuza Kiwami 2 – tytuł zgarnął oceny na poziomie 87% i jest to bez wątpienia świetna produkcja dla fanów japońskich przygód.

Zainteresowani mogą zapoznać się również ze Śródziemie: Cień Wojny – gra będzie dostępna w finalnym wydaniu, które oczywiście nie posiada lootboxów. Warner Bros. zdecydowało się na wielkie zmiany po aferze związanej z między innymi Star Wars: Battlefront 2.

W tym tygodniu debiutuje również Strange Brigade – wkrótce powinny pojawić się ostateczne opinie dotyczące shootera, ale aktualnie wszystkie wydane materiały nie zapowiadają wielkiego hitu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 playstation store Sony trailer zwiastun