Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2018 08:08
Shadow of the Tomb Raider to wielkie zakończenie trylogii. Twórcy podsumowują ewolucję serii
1274V

Shadow of the Tomb Raider to wielkie zakończenie trylogii. Twórcy podsumowują ewolucję serii

Eidos Montreal zakończyło prace nad Shadow of the Tomb Raider, więc deweloperzy mogą teraz skupić się na promowaniu gry. Zespół przygotował bardzo ciekawy materiał podsumowujący współczesne przygody Lary Croft.

W przyszłym miesiącu zapoznamy się z wielką przygodą od Eidos Montreal. Twórcy pierwszy raz dowodzili zespołem rozwijającym nową grę z serii Tomb Raider. Zazwyczaj to właśnie ta ekipa wspomagała Crystal Dynamics.

Lara Croft na Xbox One. Nowe przygody we Wstecznej Kompatybilności

Shadow of the Tomb Raider to wielkie zakończenie nowej trylogii Lary Croft. Gra zamknie wątek zapoczątkowany w 2013 roku, który następnie był rozwinięty w 2015 roku. Jeszcze przed premierą Rise of the Tomb Raider otrzymaliśmy informację o pracach na trzema opowieściami, które przedstawiają wspólny wątek.

To właśnie z tego powodu Shadow of the Tomb Raider nie rewolucjonizuje serii – to typowa ewolucja, w której pojawiają się znane mechaniki upiększony kilkoma dodatkami. Dla jednych jest to dobra wiadomość, dla innych paskudne odcinanie kuponów, jednak najwidoczniej na nową jakość przygód Lary Croft musimy zaczekać do nowej generacji.

Na poniższym materiale twórcy opowiadają właśnie o ewolucji uniwersum i jest to w sumie przyjemne podsumowanie wcześniej opublikowanych informacji. Zachęcam jeszcze do zapoznania się z tekstem Piotrka, który miał już okazję zagrać w Shadow of the Tomb Raider i wspomina o plusach oraz minusach nowej historii.

Źródło: YouTube.com

Tagi: eidos montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix zwiastun

Nie przegap