Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2018 12:01
Fortnite z profesjonalnymi trenerami - 50 dolarów za 4 godziny gry. Rodzice zatrudniają nauczycieli
1424V

Fortnite z profesjonalnymi trenerami - 50 dolarów za 4 godziny gry. Rodzice zatrudniają nauczycieli

Hit Epic Games wpływa na graczy z całego świata, ale produkcję doceniają nawet rodzice, którzy nie widzą problemu z wydawaniem gotówki na szkolenie swoich dzieci. Młodzież dzięki lekcjom ma osiągać lepsze wyniki w Fortnite.

Pewnie nawet niektórzy nasi czytelnicy płacą sporo gotówki za dodatkowe lekcje dla swoich pociech, ale w naszym kraju dzieci na korepetycjach uczą się głównie matematyki, czy też języków obcych. Jak sprawa wygląda w Ameryce? Odrobinę inaczej, ponieważ dziennikarze Wall Street Journal postanowili przedstawić historię kilku rodzin, które chętnie inwestują w naukę gry w Fortnite.

Ally Hicks z wielką przyjemnością strzelał na serwerach hitu Epic Games ze swoim dziesięcioletnim synem, jednak duet nie osiągał zawrotnych wyników. Mężczyzna nie mógł poświęcić wielu godzin na szkolenie potomka, więc wynajął profesjonalnego zawodnika, który za kwotę 50 dolarów przez cztery godziny uczy młodego Hicksa strzelania.

„Zatrudnienie trenera Fortnite dla dziecka jest niczym innym jak zatrudnienie eksperta, który pomoże dziecku osiągnąć wybitne wyniki w koszykówce, czy też szachach. Niektórzy rodzice uczestniczą w lekcjach, by upewnić się, że trenerzy są profesjonalistami i ich dzieci zyskują nowe umiejętności.”

Sytuacja nie jest podobno wyjątkiem. Nick Mennen z uśmiechem na ustach wydaje 20 dolarów za godzinę nauki dla 12-letniego fana Fortnite, a jak się okazuje – ojciec już teraz marzy o stypendium dla swojego dziecka lub przynajmniej o pieniądzach z wygranych turniejów.

Sytuacja jest pewnie nierealna na naszym podwórku, jednak pokazuje, że Epic Games stworzyło prawdziwy fenomen, który pozwala zarabiać nie tylko deweloperom, ale nawet osobom, które spędzają na serwerach sporo czasu.

A Wy zapłacicie około 180 zł za czterogodzinną rozgrywkę w Fortnite? ;)

Źródło: https://thebiglead.com/2018/07/31/fortnite-private-coaching-lessons-kids-parents-paying/

Tagi: