Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2018 08:22
Monster Hunter World. Inwazja motywów z Final Fantasy na zwiastunie. Nowe potwory i ekwipunek
702V

Monster Hunter World. Inwazja motywów z Final Fantasy na zwiastunie. Nowe potwory i ekwipunek

Bestie ze świata Final Fantasy szykują się do inwazji na uniwersum Monster Hunter World. Wiemy już, kiedy będziemy mogli powalczyć z Behemothem.

Square Enix i Capcom zapowiedziały crossover Final Fantasy 14 i Monster Hunter World już w trakcie trwania targów E3 2018. Teraz pora na konkrety!

Spyro Reignited Trilogy. Nurkujący smok na zwiastunie

Najświeższy zwiastun zdradził, że świeża zawartość związana z tym crossoverem zostanie opublikowana już 1 sierpnia 2018 r. W materiale wideo możemy zobaczyć zawodników walczących z Behemothem w lokacji Elder's Recess. Bestia jet wyjątkowo duża i dysponuje swoim ikonicznym atakiem, polegającym na przywoływaniu meteorów.

Być może nawet ważniejszy od samej walki jest nowy rynsztunek, który można uzyskać przez działania rzemieślnicze. Zaprezentowane pancerze i broń (zestawy Drachen, Soul Kisect) wygląda naprawdę ciekawie. Widać tu inspiracje klasą Dragoonów z Final Fantasy 14.

Dla graczy konsolowych polowanie na Behemotha rozpocznie się 1 sierpnia. Posiadacze PC przyłączą się do walki trochę później - dopiero po premierze Monster Hunter World na PC, czyli 9 sierpnia.

 

Tagi: capcom Monster Hunter World pc ps4 xone

Nie przegap