Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2018 20:42
State of Decay 2 z kolejnym milionem. Twórcy świętują i ujawniają DLC
591V

State of Decay 2 z kolejnym milionem. Twórcy świętują i ujawniają DLC

Najnowsza gra Undead Labs potwierdza wielką miłość graczy do biegania za truposzami. Twórcy chwalą się kolejnym rekordem i ujawniają plany dotyczące rozwoju State of Decay 2. Możemy oczekiwać zupełnie nowego trybu.

We wtorek autorzy State of Decay 2 przygotowali aktualizację 2.0, która wprowadziła między innymi 20 nowych misji, udostępniła 10 świeżutkich broni, zajęła się odświeżeniem rozgrywki, ale jednocześnie zespół wprowadził sporo znaczących poprawek, dzięki którym gra ponownie działa lepiej.

State Of Decay 2 najchętniej kupowaną grą maja w USA. Detroit: Become Human na podium

Teraz nadszedł czas na kolejne informacje dotyczące State of Decay 2 – produkcję wypróbowało już 3 mln graczy na całym świecie i jest to bez wątpienia duży sukces Undead Labs, które oczywiście zamierza stale rozwijać i rozbudowywać produkcję.

Pierwszy dodatek właśnie trafił na Xbox Live i na dobry początek studio oferuje „Pakiet Niepodległości” – z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości (04 lipca) gracze skorzystają z efektownych broni oraz wskoczą w odpicowane auta.

Jednocześnie studio potwierdziło, że we wrześniu odbędzie się premiera Daybreak Pack, czyli zupełnie nowego trybu rozgrywki, w którym wcielimy się w uzbrojonego żołnierza Red Talon. W DLC naszym zadaniem będzie bronienie swojej bazy przed kolejnymi falami przeciwników oraz wypełnianie celów.

Undead Labs zostało oficjalnie dołączone do rodziny Microsoftu – w rezultacie możecie mieć pewność, że State of Decay 3 powstanie, ale na pozycję zaczekamy pewnie kilka dobrych lat. Aktualnie producenci skupiają się na rozwoju „Dwójki”.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/06/28/state-of-decay-2-independence-pack/

Tagi: State of Decay 2 tweet Undead Labs wyniki sprzedaży xbox one