Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2018 12:10
Playstation Experience 2018 South East Asia. Sony zaprasza na sierpniową imprezę
986V

Playstation Experience 2018 South East Asia. Sony zaprasza na sierpniową imprezę

PlayStation Experience stało się naprawdę ważną imprezą w branżowym kalendarzu. Rzeczony event odbywa się zwykle w grudniu, w Kalifornii. Jakiś czas temu Sony dodało do niego jednak również wydarzenie w Azji.

Sony Interactive Entertainment Hong Kong ogłosiło, że Playstation Experience 2018 South East Asia odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia. W imprezie będzie można uczestniczyć w GMM Live House, umiejscowionym w liczącym sobie ponad 10 milionów mieszkańców Bangkoku, stolicy Tajlandii.

PlayStation Plus na lipiec - lista gier

Oczywiście Sony uruchomi również livestreamy, prezentujące tytuły eksponowane na imprezie. Całkiem możliwe, że na PlayStation Experience 2018 South East Asia dojdzie do ujawnienia jakiegoś nowego tytułu. W końcu Azja (a w szczególności Chiny) stała się od kilku lat niezwykle intratnym rynkiem dla firm oferujących interaktywną rozrywkę.

Póki co Sony ujawniło następujące tytuły, które będą prezentowane w wersji demonstracyjnej na imprezie:

  •     Astro Bot: Rescue Mission (PSVR)
  •     Blood & Truth (PSVR)
  •     Firewall: Zero Hour (PSVR)
  •     Frantics (PS4)

Sony ogłosi wkrótce więcej tytułów, które będzie można wypróbować na PlayStation Experience 2018 South Asia. Na imprezie nie zabraknie wystąpień znanych deweloperów, którzy opowiedzą m.in. o szykowanych aktualnie tytułach, zmierzających na PlayStation 4.

Poniżej znajdziecie zapis livestreama Sony z zeszłorocznej edycji imprezy. W trakcie pokazu nie zabrakło m.in. Kaza Yamauchiego.

 

Tagi: