Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2018 15:17
Yakuza Kiwami 2. Gameplay pozwala spojrzeć na odpicowanego Majimę
578V

Yakuza Kiwami 2. Gameplay pozwala spojrzeć na odpicowanego Majimę

SEGA odświeża trzy kolejne odsłony Yakuzy, ale zanim zasiądziemy do odpicowanej Yakuza 3, w Europie zadebiutuje oczekiwana przez wielu „Dwójka”. Nowy materiał z Yakuza Kiwami 2 pozwala spojrzeć na odrestaurowany świat.

9 sierpnia w Japonii zostanie wydana Yakuza 3 Remaster, a po kilku miesiącach mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni zagrają w Yakuza 4 Remaster. Wiosną przyszłego roku odbędzie się premiera Yakuza 5 Remaster, ale wciąż musimy czekać na potwierdzenie konkretnych dat dla mieszkańców Starego Kontynentu.

Yakuza Kiwami 2 w Polsce. Edycja limitowana w cenie standardowego wydania

Yakuza 2 trafiła na rynek w grudniu 2006 roku, więc SEGA zdecydowała się na pełne odświeżenie gry. Twórcy przenoszą przygodę na silnik Dragon Engine, na którym powstał między innymi Yakuza 6: Song of Life, ale jednocześnie studio zdecydowało się rozszerzyć niektóre fabularne wątki. Wśród nowej zawartości można wyróżnić „The Truth of Majima Goro”, czyli scenariusz rozszerzający historię Goro Majimy.

Odświeżona przygoda wygląda wyjątkowo dobrze, ale już w przypadku pierwszego Yakuza Kiwami widzieliśmy, że SEGA nie zamierza zmarnować okazji i chce zaoferować klientom dopracowaną opowieść.

Najnowszy gameplay może skłonić niezdecydowanych do złożenia zamówienia przedpremierowego na Yakuza Kiwami 2 – pamiętajcie o ciekawej promocji, dzięki której w standardowej cenie zgarniecie specjalne wydanie. Dzięki tej promocji otrzymacie ładny steelbook.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver gameplay Sega Yakuza Kiwami 2