Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2018 16:51
Conan Exiles w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store
1173V

Conan Exiles w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Wielka produkcja studia Funcom właśnie wylądowała w najnowszej Ofercie Tygodnia. Gracze mogą wskoczyć w buty barbarzyńcy i wyruszyć do walki z przeciwnościami losu w wielkim świecie przepełnionym niebezpieczeństwami.

Conan Exiles trafiło na rynek 8 maja i produkcja może pochwalić się średnią na poziomie 69%. Gra na początku borykała się z małymi problemami, ale autorzy wciąż pracują nad wprowadzeniem licznych ulepszeń.  

Promocja na PlayStation Store. Sony przecenia gry na PS4, PS3 i PS Vita

Jeśli wciąż nie wskoczyliście w buty wygnanego barbarzyńcy i nie ruszyliście ku przygodzie, to możecie zainteresować się najnowszą Ofertą Tygodnia. Conan Exiles jest dostępne na PlayStation Store za 124 zł. Promocja będzie obowiązywać do 26 czerwca.

Czy warto? Mam okazję grać w Conana od dobrych dwóch tygodni i w sumie jest to bez wątpienia ciekawa propozycja. Twórcy skupili się na rozbudowaniu gry (projekt znacząco urósł względem pierwotnego planu), ale zapomnieli o kilku mankamentach, więc przynajmniej aktualnie nie jest to tytuł, który kupiłbym w pełnej cenie.

Dobrą prezentacją Conan Exiles jest bez wątpienia poniższy zwiastun, ale w Sieci znajdziecie również sporo fragmentów rozgrywki prezentujących koncepcję.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: