Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2018 14:36
Ancestors Legacy na premierowym zwiastunie. Edycja na Xbox One ze sporym opóźnieniem
779V

Ancestors Legacy na premierowym zwiastunie. Edycja na Xbox One ze sporym opóźnieniem

Najnowsza gra rodzimego Destructive Creations debiutuje już w przyszłym tygodniu, więc autorzy zdecydowali się zaprezentować bardzo klimatyczny zwiastun premierowy. Materiał może sprawić, że zainteresujecie się Ancestors Legacy.

Ancestors Legacy to najnowsza produkcja gliwickiego Destructive Creations. Twórcy postanowili tym razem na strategię czasu rzeczywistego, w której gracze mogą wcielić się w jedną z czterech frakcji – Wikingów, Słowian, Anglosasów i Germanów.

Ancestors Legacy. Mieszko I został patronem edycji specjalnej dzieła Destructive Creations

Twórcy stawiają na pełnoprawną kampanie, której akcja została przygotowana na podstawie wydarzeń historycznych. W rezultacie gracze mogą uczestniczyć w znanych bitwach i wpłynąć na jej losy za pomocą swojej armii.

Ancestors Legacy trafi na półki sklepowe już 22 maja, jednak na pewno warto zaznaczyć, że aktualnie odbędzie się premiera wyłącznie wersji na komputery osobiste. Autorzy jednocześnie przygotowywali edycję na Xboksa One, ale jej premiera została przełożona na pierwszy kwartał 2019 roku. 

Wkrótce pojawią się pierwsze oceny gry, która na każdym materiale wygląda naprawdę nieźle. Najnowszy, premierowy zwiastun również potrafi zachęcić do projektu autorów krwawego Hatred. Zamierzacie nabyć Ancestors Legacy?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ancestors Legacy Destructive Creations trailer zwiastun

Nie przegap