Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2018 18:40
Deadpool 2 i Star Wars gratulują wyniku Avengers: Wojna bez granic
1424V

Deadpool 2 i Star Wars gratulują wyniku Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Wojna bez granic zbiera pochwały z całego świata, więc zabawną wiadomość postanowił wysłać Ryan Reynolds wcielający się w Deadpoola. Historyczne „przejęcie pałeczki” odnotowali również ludzie odpowiedzialni za Gwiezdne Wojny.

Bracia Russo mogą z dumą przyglądać się wynikom Avengers: Wojna bez granic. Ich najnowsza produkcja zanotowała najlepsze otwarcie w historii kina i wynik na poziomie 630 mln dolarów pozwala Marvelowi w spokoju rozwijać swoje wielkie uniwersum.

Avengers: Wojna bez granic z historycznym wynikiem!

Sytuację dostrzegł między innymi Ryan Reynolds, który w świetny sposób potrafi wykorzystać kostium Deadpoola. Tym razem aktor pokazał fikcyjną odpowiedź otrzymaną od Iron-Mana… Niestety, Reynolds nie wskoczy (aktualnie?;)) w buty Avengersów.

Specjalne gratulacje posypały się również od przedstawicieli Gwiezdnych Wojen, których to produkcja – dokładnie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy – zostały pobite przez Avengers: Wojna bez granic. W tym wypadku nastąpiło „przejęcie pałeczki”, choć oczywiście warto wspomnieć, że obie marki są własnością jednej korporacji – Disneya.

Obie grafiki w większej rozdzielczości znajdziecie również w naszej galerii.

Tagi: Avengers: Wojna bez granic deadpool 2 Gwiezdne Wojny ryan reynolds star wars

Nie przegap