Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.04.2018 12:18
Detroit: Become Human. Grafika dzieła Quantic Dream znów zachwyca
1335V

Detroit: Become Human. Grafika dzieła Quantic Dream znów zachwyca

Ekipa Quantic Dream znana jest z tego, że w swoim czasie wyciska ze sprzętów, na których pracuje niebotyczne zasoby mocy, dzięki czemu ich gry wyglądają rewelacyjnie.

Detroit: Become Human tworzone było już od wielu wielu lat, lecz wnioskując po tym, co reprezentuje sobą wersja demonstracyjna gry, warto było czekać na produkcję francuzów. Przynajmniej pod względem fabularnym i wizualnym.

Najlepsze gry na PlayStation 4

Graficznie dzieło doświadczonego zespołu prezentuje się wprost wyśmienicie i widać to zwłaszcza przy zbliżeniach twarzy oraz ubrań postaci. Na skórze widać realistyczne refleksy, każde niedoskonałości, pory skóry i tego typu detale. Nieco biednie zaś prezentują się jak zwykle dłonie postaci z nieco "kanciastymi" paluchami.

Praca systemu HDR również działa bez zarzutu, choć została dosyć skromnie zaimplementowana. Jeśli zaś chodzi o wydajność gry, ta rozczarowuje i przy eksploracji pomieszczeń bądź też wczytywaniu scen, zdarzają się się dropy od 1-4 klatek, przy 30 fps-ach. Dzieje się tak zarówno na PS4 jak i PS4 Pro.

Detroit: Become Human PS4 Pro/ PS4 Analysis

Tagi: