Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2018 20:45
Tacoma w maju trafi na PlayStation 4. Znamy datę premiery i oglądamy zwiastun
605V

Tacoma w maju trafi na PlayStation 4. Znamy datę premiery i oglądamy zwiastun

Fullbright Company zdecydowało się zaprezentować swoją ubiegłoroczną produkcję graczom na PlayStation 4. Tacoma wskoczy na sprzęt Japończyków i z tego powodu możemy spojrzeć na konkretny zwiastun.  

Tacoma zadebiutowała w ubiegłym roku na Xboksie One oraz komputerach osobistych. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 76-79% i zaoferował przyjemną historię umiejscowioną w 2088 roku.

Tacoma z nietypowym zakończeniem

Główną bohaterką opowieści została Amy Ferrier, która rozpoczyna pracę w niezwykłym miejscu – kobieta trafia na stację krążącą w przestrzeni kosmicznej, ale choć ta lokacja powinna tętnić życiem, to jednak brakuje na niej innych ludzi. Rozgrywka w głównej mierze opiera się na eksploracji, dzięki której gracz otrzymuje informacje dotyczące stacji kosmicznej i zaczyna układać w jedną całość wszystkie rozrzucone elementy.

Nie jest to gra dla każdego, ale na pewno wśród posiadaczy PlayStation 4 znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie zapoznają się z taką historią. Warto wspomnieć, że produkcja oferuje dość nietypowe zakończenie, które nie wymaga od zainteresowanego jakiejkolwiek aktywności.  

Dzisiaj mogę potwierdzić, że Tacoma trafi 8 maja na sprzęt Japończyków.

Źródło: YouTube.com

Tagi: pc playstation 4 tacoma The fullbright company Xbox One zwiastun