Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2018 14:01
Opowieść podręcznej 2. Yvonne Strahovski po polsku zaprasza do oglądania serialu
1507V

Opowieść podręcznej 2. Yvonne Strahovski po polsku zaprasza do oglądania serialu

Pod koniec miesiąca na Showmax zobaczymy początek drugiego sezonu Opowieści podręcznej. Stacja postanowiła zaprosić widzów do oglądania serialu, który jest „jeszcze bardziej aktualny niż przed rokiem”.

Na materiale usłyszycie Yvonne Strahovski, która w serialu wciela się w Serenę Waterford, ale tak naprawdę aktorka jest Australijką polskiego pochodzenia i bez problemu operuje naszym językiem.  Pewną ciekawostką jest na pewno również fakt, że kobieta miała okazję wystąpić w trzech częściach serii Mass Effect – w grze BioWare wcieliła się w Mirandę Lawson.

Showmax kwiecień 2018. Opowieść podręcznej, The Crossing, Turn, Baby są jakieś inne, Bez wstydu i więcej

Opowieść podręcznej to jeden z najlepszych seriali 2017 roku. Pierwszy sezon zgarnął dwa Złote Globy, osiem nagród Emmy, jednego Saturna, dwie Satelity, więc mogę śmiało powiedzieć, że produkcja Bruce’a Millera została doceniona przez cały świat.

Teraz nadciąga drugi sezon, który został zapowiedziany następującymi słowami:

„Włóż czerwoną sukienkę. Zakryj włosy. Nie odzywaj się. Bądź grzeczną dziewczynką. Obróć się i rozłóż nogi. Tak, proszę pani. Niech Bóg otworzy. Co to właściwie...?”

Te słowa wypowiada June, główna bohaterka, która rozpoczyna rewolucję. Podręczne staną do walki, a wielki Gilead chwieje się w posadach. Rewolucja zapowiada się kapitalnie i sympatycy serialu mogą szykować się na początek historii – 26 kwietnia odbędzie się premiera drugiego sezonu.

Opowieść podręcznej zobaczycie w Polsce na platformie Showmax.

Źródło: YouTube.com

Tagi: opowieść podręcznej serial showmax zwiastun