Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 21:00
Far Cry 5: Inside Eden’s Gate dostępny za darmo. Krótkometrażowy film Ubisoftu
1263V

Far Cry 5: Inside Eden’s Gate dostępny za darmo. Krótkometrażowy film Ubisoftu

Dobra wiadomość dla największych miłośników serii Far Cry. Ubisoft zdecydował się udostępnić za darmo Far Cry 5: Inside Eden’s Gate. Wcześniej produkcja była dostępna na Amazon Prime.

Ubisoft potwierdził bardzo dobre wyniki Far Cry 5. Nowa odsłona popularnej serii to jedna z najlepiej sprzedających się produkcji w katalogu francuskiej korporacji. Gracze wydali już na grę 310 mln dolarów.

Far Cry 5 - poradnik. Opis przejścia, skrytki preppersów

Francuzi sporo zainwestowali w Far Cry 5. Stworzenie tytułu na pewno było kosztowne, ale nie możemy zapomnieć o bardzo mocnej kampanii marketingowej. Ubisoft nie tylko systematycznie publikował zwiastuny, fragmenty rozgrywki, reklamy ale również przygotował między innymi krótkometrażową produkcję.

Far Cry 5: Inside Eden’s Gate zostało stworzone przez Asylum Entertainment – od 2013 roku jest to część Legendary Entertainment, czyli amerykańskiej korporacji zajmującej się tworzeniem filmów oraz seriali. To właśnie ta firma odpowiada za między innymi: Pacific Rim: Rebelia, Jurassic World: Upadłe królestwo, czy też Detective Pikachu.

Pierwotnie projekt był dostępny na Amazon Prime, jednak Francuzi postanowili udostępnić całą produkcję w serwisie YouTube. Jest to na pewno świetna wiadomość dla fanów marki, którzy nie zamierzali rejestrować się w propozycji Amazonu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: asylum entertainment far cry 5 film film krótkometrażowy legendary entertainment Ubisoft