Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2018 18:52
The Last of Us 2 po testach. Gra wygląda „niesamowicie”
3758V

The Last of Us 2 po testach. Gra wygląda „niesamowicie”

Naughty Dog w spokoju dopieszcza swoją kolejną, wielką produkcję, ale możemy mieć pewność, że prace nad tytułem przebiegają w dobrym tempie. Na temat gry wypowiedział się Troy Baker, który nie ukrywa ekscytacji projektem.

Roger miał okazję zebrać dla Was wszystkie najważniejsze informacje o The Last of Us 2. Produkcja zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i może okazać się jedną z najważniejszych premier na konsolę Sony. 

The Last of Us 2 - premiera, fabuła, wszystkie informacje, screeny, teorie, trailery

Troy Baker to ceniony aktor, który miał okazję wystąpić w dziesiątkach gier. To między innymi Sam Drake z Uncharted, Pagan Min z Far Cry 4, Erron Black z Mortal Kombat X, Ocelot z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, czy też Joel z The Last of Us. Mężczyzna potwierdził swoją pracę nad The Last of Us 2 i wiele na to wskazuje, że miał już okazję zagrać w tytuł „Niegrzecznych Psiaków”.

Amerykanin udzielił wywiadu podczas MCM Comic Con, w którym powiedział, że zostały zakończone testy The Last of Us 2 i gra zaprezentuje absolutnie niesamowitą historię i gra będzie wyglądać „niesamowicie”. Możemy mieć pewność, że akurat ten facet zna się na rzeczy, a w zasadzie również Naughty Dog nie powinno zawieść swoich oddanych fanów.

W tym wypadku pytanie pozostaje jedno – kiedy zagramy? Na tegorocznym E3 ma odbyć się prezentacja tytułu, a w ubiegłym roku Naughty Dog informowało o przygotowaniu około 50-60% całej produkcji.

Źródło: https://wccftech.com/last-of-us-ii-playtest-awesome/

Tagi: Naughty Dog the last of us 2 The Last of Us: Part II