Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.03.2018 13:06
State of Decay 2. Kolekcjonerka z mózgiem i uciętym palcem, ale bez kopii gry
1017V

State of Decay 2. Kolekcjonerka z mózgiem i uciętym palcem, ale bez kopii gry

Microsoft Studios ujawnił zawartość edycji kolekcjonerskiej State of Decay 2. Okazuje się, że w pudełku znajdziemy m.in... mózg, ale nie samą grę.

Po zakupie kolekcjonerski State of Decay 2 będzie można solidnie nastraszyć sąsiadów, zakładając sobie na głowę lateksową maskę zombiaka. To nie koniec obleśnych motywów  z tej edycji. W pakiecie otrzymamy też pendrive 4GB, wystylizowany na obcięty palec oraz podstawkę na steelbook przypominającą ludzki mózg.

Najlepsze gry na Xbox One

Za takie apetyczne atrakcje zapłacić nam przyjdzie 69,99 dolarów. Szkoda tylko, że w takim pakiecie brakuje samej gry, którą będziemy musieli nabyć oddzielnie za 30 dolarów (w najtańszej edycji, bo State of Decay 2 kosztuje 50 dolarów w wersji Ultimate, zapewniającej Wczesny Dostęp od 18 maja).

Jeff Strain, szef Undead Labs potwierdził ostatnio, że w State of Decay 2 nie pojawią się żadne mikrotransakcje, co oczywiście może tylko cieszyć. Gra zadebiutuje na rynku 22 maja 2018 r.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/03/13/state-of-decay-2-collectors-edition-unveiled-complete-with-zombie-maskthumb-drive-and-a-human-brain

Tagi: edycja kolekcjonerska State of Decay 2 Undead Labs