Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 14:02
Lara Croft jako lalka Barbie. Dla fanów Rise of the Tomb Raider
1069V

Lara Croft jako lalka Barbie. Dla fanów Rise of the Tomb Raider

W tym roku często będziemy przyglądać się Larze Croft. Wkrótce na ekranach kin wyląduje nowa opowieść, następnie Square Enix ujawni kolejną grę, a w międzyczasie na półkach sklepowych pojawi się nowa figurka… Choć w sumie mogę powiedzieć Barbie, którą tym razem została bohaterka Tomb Raidera.

6 kwietnia w polskich kinach odbędzie się premiera nowej opowieści z serii Tomb Raider. Główną bohaterką została Alicia Vikander, która dzięki swojej nowej roli została uwieczniona w dość nietypowy sposób.

Tomb Raider. Zwiastun pokazuje nową przygodę Lary Croft

Na wzór 29-letniej laureatki Oscara została przygotowana lalka, która trafi do sprzedaży 9 marca. Zainteresowani muszą przygotować 29,99 dolarów, a sam projekt przygotowała firma Mattel. W zestawie znajdzie się sama figurka (projekt stworzył Bill Greening) oraz zestaw akcesoriów (czekan, mapa, dziennik).

Zdaję sobie doskonale sprawę, że pewnie 99,5% naszej społeczności nie gustuje w takich zabawkach, jednak jest to bardzo ciekawa sytuacja, ponieważ bohaterka gry w pewien sposób staje się wzorem dla młodych pokoleń. Zwróćcie jeszcze uwagę na prezentację, bo obok stroju z ostatniej produkcji Crystal Dynamics pojawiają się również bandaże – nie jest to typowa królewna.

W idealnym świecie sytuacja pewnie wygląda następująco – kupujemy lalkę dla młodszej córki, żonę bierzemy na film, a z synem oglądamy E3 i zapowiedź nowej gry? Dokładną prezentację znajdziecie na stronie producenta, gdzie również można dokonać zamówienia.

Źródło: https://www.polygon.com/2018/2/18/17025118/tomb-raider-barbie-lara-croft-doll

Tagi: Barbie figurka lalka lara croft tomb raider