Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2018 20:39
Overwatch za darmo przez weekend. London Spitfire zgarnia 100 000 dolarów premii
960V

Overwatch za darmo przez weekend. London Spitfire zgarnia 100 000 dolarów premii

Overwatch otrzymał w ubiegłym tygodniu nową aktualizację, więc Blizzard zdecydował się ożywić serwery. Już wkrótce tytuł sprawdzą za darmo gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

W dniach 16-20 lutego odbędzie się darmowy weekend na serwerach Overwatch. W tym czasie gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych otrzymają dostęp do pełnej wersji produkcji.

Overwatch z Rokiem Psa! Wydarzenie wystartowało, nowy wybór skórek, kolejny tryb i świeża mapa

Blizzard nie decyduje się na jakiekolwiek ograniczenia. Podczas zabawy sprawdzicie 26 bohaterów, 16 map, najróżniejsze tryby, zgarniecie poziomy, otworzycie skrzynki, a nawet zdobędziecie najróżniejsze przedmioty do modyfikacji.

Standardowo dla wielu graczy darmowy weekend to dopiero początek – jeśli zdecydujecie się nabyć grę, to bez problemu przeniesiecie swój progres do pełnej wersji. Firma jedynie przypomina, by użyć tego samego konta Blizzard, Xbox Live lub PlayStation ID.

Dodatkowo pragnę wspomnieć, że zakończył się pierwszy etap inauguracyjnego sezonu Overwatch League. W najważniejszym meczu zmagań London Spitfire pokonało drużynę New York Excelsior! Mecz rozpoczął się po myśli tych drugich, ale „Londyńczycy” zdołali wrócić do rywalizacji i z wyniku 0:2 doprowadzili na 3:2. Ten fantastyczny „come-back” został nagrodzony premią w wysokości 100 000 dolarów. Przegrani musieli cieszyć się z 25 000 „zielonych”.

Rozgrywki Overwatch League powrócą 21 lutego. Teraz drużyny mają krótką przerwę, po której powrócą z „czystym kontem” i będą miały następną szansę na wywalczenie prawa do walki w finałach dalszych etapów. Tabela podsumowująca cały sezon posłuży do rozstawienia w play-offach.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Blizzard darmowy weekend Overwatch overwatch league