Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.02.2018 12:00
Skyblivion. Remake The Elder Scrolls IV: Oblivion w formie moda do Skyrim doczekał się zwiastuna
1695V

Skyblivion. Remake The Elder Scrolls IV: Oblivion w formie moda do Skyrim doczekał się zwiastuna

Bethesda wałkuje temat Skyrima już tak długo, że wszyscy fani mają już powoli tego serdecznie dosyć i usilnie domagają się tego, aby firma w końcu przygotowała i wydała The Elder Scrolls VI. Jednakże są także Ci, którzy wciąż zagrywają się w "piątkę" i modują ją na potęgę.

Jednym z najciekawszych i największych modów, jakie mają trafić w najbliższej przyszłości do Skyrima jest tak zwany "Skyblivion", czyli całkowity remake TES IV: Oblivion na silniku piątej odsłony serii.

Póki co producenci modyfikacji nie podają jej konkretnej daty premiery, lecz prace idą w takim tempie, że możemy spodziewać się jej być może jeszcze w tym roku. Obiecują przy tym, że ich dzieło będzie dostępne kompletnie darmowe i ominie takie systemy jak Creation Club.  Jeśli zaś chcecie, możecie dobrowolnie wesprzeć autorów jakimiś dotacjami.

W niedalekiej przyszłości ekipa planuje wypuścić także materiał z rozgrywki, aby udowodnić pewnym malkontentom, że Skyblivion to nie tylko ładne zwiastuny i screenshoty, lecz także solidna rozgrywka.

Skyblivion Teaser Trailer - Glory of Cyrodiil

Tagi: