Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 13:56
PlayStation 4 Pro w wersji God of War wyciekło w Bułgarii. Sony szykuje specjalną wersję konsoli
3894V

PlayStation 4 Pro w wersji God of War wyciekło w Bułgarii. Sony szykuje specjalną wersję konsoli

Japońska korporacja już wkrótce powinna zaprezentować pudło PlayStation 4 Pro upiększone motywem z God of War. Kratos wraz ze swoim synem otrzymają własną konsolę, która zapewne trafi na rynek w dniu premiery ich przygody.

Według jednego z informatorów, Sony szykuje się do największej kampanii marketingowej w historii marki PlayStation. O nowej historii Kratosa mają mówić gracze z całego świata.

Poradnik do God of War

To nadal nie jest potwierdzona wiadomość, ale czy ktokolwiek będzie zaskoczony, gdy Sony zaprezentuje PlayStation 4 Pro w wydaniu God of War? Japończycy zdają sobie doskonale sprawę, że tytuł może przyciągnąć do urządzenia wielu klientów, więc przygotowanie własnego zestawu jest oczywistym posunięciem.

Na witrynie jednego z bułgarskich sklepów pojawiła się oferta na mocniejsze PlayStation 4 w pakiecie z God of War. Informacje prędko zniknęły ze strony, ale na szczęście zostały screeny, które możecie zobaczyć w naszej galerii. Było to oczywiście zamówienie przedpremierowe, ale możemy się spodziewać, że stosowne pudełka trafią do klientów 20 kwietnia, czyli w dniu premiery produkcji.

Już wcześniej Sony potwierdziło trzy wydania samego God of War – gracze mogą nabyć między innymi edycję kolekcjonerską ze świetną figurką.

God of War PlayStation 4 Pro

Źródło: Twitter.com

Tagi: