Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2018 21:00
Destiny 2 z wielkimi planami.  Bungie zdradza szczegóły rozwoju gry
1305V

Destiny 2 z wielkimi planami. Bungie zdradza szczegóły rozwoju gry

Bungie ma wielkie plany dotyczące rozwoju Destiny 2. W najbliższych miesiącach na serwerach dojdzie do sporej rewolucji, dzięki której między innymi otrzymamy dostęp do zupełnie nowych aktywności. Poznajcie szczegóły.

Bungie walczy o Destiny 2. Twórcy starają się rozwinąć produkcję i zaoferować graczom oczekiwane atrakcje. Właśnie otrzymaliśmy pierwsze konkrety dotyczące rozwoju tytułu, które powinny zainteresować fanów uniwersum.

Destiny 2 - recenzja gry

W 2018 roku produkcja Bungie ma przejść znaczące odświeżenie. Już 27 lutego otrzymamy aktualizację, która wprowadzi między innymi punktację oraz rankingi dla Nocnych Szturmów, na komputerach osobistych pojawi się czat tekstowy, czy też zostanie zredukowana liczba duplikatów egzotycznych przedmiotów.

W kolejnym miesiącu zostaną udostępnione między innymi modyfikatory dla Heroicznych Szturmów, gracze otrzymają dostęp do rozgrywek w Tyglu w formacie 6 na 6, a studio nie zapomni o zmianach w egzotycznych broniach oraz pancerzach.

W maju rozpocznie się trzeci sezon rozgrywek, dzięki któremu otrzymamy dostęp do tworzenia prywatnych sesji, najnowszy raid otrzyma nowy poziom trudności (prestiżowy), a także zostanie powiększone miejsce w schowku.

To oczywiście tylko część zmian, jednak warto zwrócić uwagę, że Bungie ma stałe i całkiem sensowne plany na rozwój Destiny. Odnoszę wrażenie, że takie konkrety powinny zostać ujawnione znacznie wcześniej, ale szczerze mówiąc z zaciekawieniem będę przyglądał się kolejnym informacjom.

Destiny 2 rozwoj gry

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: