Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2018 15:52
For Honor 5 sezon
668V

For Honor z wielką aktualizacją. Dedykowane serwery i zmiany w balansie na początek 5 sezonu

Francuska korporacja w końcu spełni obietnice z ubiegłego roku. Gracze już wkrótce otrzymają możliwość skorzystania z mocy dedykowanych serwerów, które mają znacząco usprawnić rozgrywkę w For Honor. Autorzy ujawnili szczegóły i zapowiedzieli 5 sezon.

Ubisoft ratuje For Honor. Gra jest stale rozwijana przez deweloperów, ale ze względu na problemy z serwerami, wielu graczy odpuściło sobie walki rycerzy, samurajów oraz wikingów. Twórcy zdecydowali się na ostateczny krok i przerzucają zmagania na „dedyki”.

For Honor ulepszony dla Xbox One X. Spore zmiany zaprezentowane na zwiastunie

W grudniu odbyły się wielkie testy dedykowanych serwerów, które przyniosły pozytywne wieści. Ubisoft potwierdził, że zmiana architektury poprawi stabilność pojedynków, upłynni zmagania, nie pojawią się problemy z grupowaniem zawodników, a matchmaking będzie łatwiejszy i pozwoli z sukcesem dopasowywać graczy.

Twórcy potwierdzili, że zmiana wpłynie pozytywnie na wszystkie tryby PVP, więc jest to bez wątpienia fantastyczna wiadomość dla fanów, którzy wciąż wierzą w ten tytuł.

Rewolucja nadejdzie wraz z „Age of Wolves”, czyli piątym sezonem For Honor, ale jednocześnie tym razem gracze nie mogą liczyć na kolejnych wojowników i nowe mapy. Twórcy poświęcili ostatni czas właśnie na serwery oraz mocny balans gry.

Deweloperzy przyjrzeli się wszystkim wydanym bohaterom i zdecydowali się ich odpowiednio dostosować do oczekiwań społeczności. Jednocześnie firma zajęła się dostosowaniem mechaniki walki.

Premiera „Age of Wolves” odbędzie się 15 lutego.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja For Honor Ubisoft