Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2018 14:36
Q.U.B.E. 2 przepełnione trudnymi zagadkami na nowym zwiastunie. Twórcy podają wstępną datę premiery
355V

Q.U.B.E. 2 przepełnione trudnymi zagadkami na nowym zwiastunie. Twórcy podają wstępną datę premiery

Toxic Games w ubiegłym roku potwierdziło prace nad drugim Q.U.B.E., które właśnie zostało zaprezentowane na świeżym materiale. Autorzy zamierzają wymęczyć fanów logicznych zagadek serwując wymagające wyzwania.

Pierwsze Q.U.B.E. trafiło na komputery osobiste w 2011 roku. Gra zgarnęła oceny na poziomie 69%, a autorzy zdecydowali się przenieść produkcję na PlayStation 4 i Xboksa One – wersja z podtytułem „Director's Cut” została oceniona na 76%.

Zapowiedź Q.U.B.E. 2

Autorzy nie rezygnują z logicznych wyzwań i już na początku 2018 roku zagramy w Q.U.B.E. 2 – studio przygotowuje się do premiery i wkrótce otrzymamy ostateczną informacje dotyczącą daty debiutu.

W Q.U.B.E. 2 wcielimy się a archeolog Amelię Cross, która budzi się pewnego dnia w starożytnych ruinach i musi wydostać się z tej nieprzyjemnej miejscówki. Protagonistka manipuluje strukturami tego tajemniczego świata i szuka drogi do domu. Na szczęście kobieta nie jest osamotniona, bo pomaga jej drugi ocalały.

Toxic Games pracuje nad wersją na trzy platformy – PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste – ale aktualnie nie możemy potwierdzić, że w przeciągu następnych dwóch miesięcy, Q.U.B.E. 2 trafi na wszystkie urządzenia. Najnowszy zwiastun zarysowuje wydarzenia i przygotowuje na atrakcje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: