Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2018 20:30
State of Decay 2 zostanie szczegółowo zaprezentowane. Gra została oceniona przez ESRB
773V

State of Decay 2 zostanie szczegółowo zaprezentowane. Gra została oceniona przez ESRB

Mamy tutaj fanów State of Decay? Wiele na to wskazuje, że już wkrótce będzie bardzo głośno o kontynuacji tego survival horroru. Gra została oceniona przez Entertainment Software Rating Board, a jeden z deweloperów potwierdza wstępną datę premiery.

State of Decay 2 zostało zaprezentowane na E3 2016 i od tego czasu nie zostaliśmy zalani materiałami z gry. Twórcy raz wspomnieli o skali gry, kolejnym razem zapowiedzieli datę premiery (która nie została dotrzymana), a następnym razem spojrzeliśmy na gameplay.

Fable 4 od twórców Forza Horizon? Nowy zespół ma pracować nad wielką opowieścią

Machina marketingowa jeszcze nie ruszyła, ale możemy śmiało przypuszczać, że już wkrótce otrzymamy mnóstwo informacji dotyczących produkcji. ESRB oceniło State of Decay 2, a jak wiadomo specjaliści mogą wydać werdykt dotyczący gry dopiero w momencie otrzymania od deweloperów ostatecznej wersji tytułu.

Opis pozycji Undead Labs jest dość standardowy – trzecioosobowa gra akcji z elementami symulacji, w której gracz pełni rolę ocalałego podczas apokalipsy zombie. W trakcie zabawy będziemy ukrywać się w małych miasteczkach lub na terenach wiejskich i walczyć z hordami przeciwników. 

W grudniu menadżer do spraw społeczności Undead Labs wspomniał, że wszystkie prace zmierzają w odpowiednim kierunku i State of Decay 2 trafi na rynek wiosną 2018 roku (od 21 marca do 22 czerwca).

Zważywszy na informacje od ESRB i słowa przedstawiciela studia, możemy spodziewać się, że już wkrótce ruszy machina informacyjna, która przedstawi sporo informacji dotyczących gry. Autorzy na pewno przygotują materiały wideo prezentujące walkę o życie w świecie pełnym zombiaków.

Źródło: Twitter.com

Tagi: microsoft pc State of Decay 2 Undead Labs xbox one