Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.01.2018 10:00
Nintendo Switch. Aktualizacja 5.0 może wprowadzić foldery, pokoje, motywy i serwisy wideo!
2607V

Nintendo Switch. Aktualizacja 5.0 może wprowadzić foldery, pokoje, motywy i serwisy wideo!

Od swojej premiery te kilka miesięcy temu, system operacyjny Nintendo Switch wciąż jest, otwarcie to przyznajmy, nieco wybrakowany. Już niebawem może okazać się, że Big N w końcu wysłucha graczy i da nam to, na co tak długo czekamy.

Według wideo, które pojawiło się wczoraj na serwisie YouTube, aktualizacja o sygnaturze 5.0.0 wprowadzi do systemu Nintendo Switch mnóstwo nowości, o które fani konsoli prosili od jakiegoś czasu.

Po pierwsze "pstryczek" zostanie w końcu wzbogacony o motywy, które otrzymają oczywiście dedykowaną sekcje w eShopie. Na materiale zaprezentowano całkiem fajny motyw z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Dalej warto wspomnieć o tym, że w końcu dostaniemy kolejne serwisy wideo takie jak YouTube, Twitch, czy Crunchyroll. Ponadto system pozwoli nam na tworzenie folderów i manewrowanie nimi po ekranie głównym. 

Aby tego było mało, Nintendo w końcu udostępni nam do dyspozycji swoją chmurę! Z nagrania wywnioskować, że jej pojemność będzie ograniczona do jedynie 2 GB, ale to na save'y z gier powinno nam wystarczyć. 

Na koniec dobrą wiadomością jest to, że będziemy mogli tworzyć sieciowe pokoje do rozmów audio, co możliwe, że wyeliminuje potrzebę zabawy z tym chorym zestawem konsola, gra, adapter, słuchawki, telefon.

Podobno premiera łatki 5.0.0 została zaplanowana na początek lutego!

Nintendo Switch Version 5.0.0 Beta

Tagi: aktualizacja nintendo switch Nintendo Switch Online system youtube