SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.12.2017 11:47
Gran Turismo Sport. Patch wydany w trybie awaryjnym poprawi dziś model jazdy
2155V

Gran Turismo Sport. Patch wydany w trybie awaryjnym poprawi dziś model jazdy

Czy magia Gran Turismo cały czas działa? Jeśli popatrzeć na rankingi sprzedaży  Wielkiej Brytanii, to można powiedzieć, że tak. Gran Turismo Sport nie schodzi praktycznie od premiery z najwyższych pozycji listy bestsellerów.  

Nie znaczy to oczywiście, że nowe wyścigi są pozbawione wad. Polyphony potrafi się przyznać do swoich potknięć i je poprawić.

Recenzja Gran Turismo Sport

Wiemy już, że dzisiaj (6 grudnia), o godzinie 17:00 opublikowana zostanie łatka wydana w trybie awaryjnym. Polyphony chce jak najszybciej poprawić błąd związany z modelem jazdy zaimplementowanym w grze. "Zarządzanie sterowaniem dla TCS zostanie dopasowane by zwiększyć stabilność na wyjściach z zakrętów z otwartym gazem" - czytamy na oficjalnym blogu Polyphony. To nie wszystkie zmiany. Łatka 1.07 ma również poprawiać kilka innych problemów, co "zwiększy stabilność".

Deweloperzy zapowiedzieli również na oficjalnej stronie, że w okolicach godziny 17:00 będą przeprowadzane krótkie prace konserwacyjne na serwerach. Podczas ich wykonywania nie będzie można zapisywać save'ów.

Na zaplanowaną grudniową aktualizację, która wprowadzi szereg świeżych samochodów i offline'owy tryb singleplayer musimy jeszcze poczekać.

Tagi: Gran Turismo Gran Turismo Sport patch ps4 wyścigi