Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.11.2017 13:04
Monster Hunter World. Świat tak szczegółowy, że występują w nim nawet żuki gnojowe
974V

Monster Hunter World. Świat tak szczegółowy, że występują w nim nawet żuki gnojowe

Monster Hunter World prezentuje się wspaniale na kolejnych materiałach. Tym razem Capcom przekonuje nas jak bardzo przyłożył się do wykonania lokacji w swojej najnowszej produkcji.

Środowisko w Monster Hunter World ma być najbardziej zróżnicowanie w historii serii. Taki cel wyznaczyli sobie deweloperzy nowej produkcji. I wygląda na to, że jego spełnianie wychodzi autorom bardzo dobrze. Capcom właśnie podzielił się z nami kilkoma filmikami, przedstawiającymi bogactwo oprawy w lokacjach Monster Hunter World. Autorzy zadbali nawet o takie szczegóły jak... dokładnie renderowane odchody potworów, na które polujemy.

W nowych materiałach oprócz śmierdzących placków nie zabrakło też istot przemierzających szykowane mapy. Również tych najmniejszych, takich jak żuki gnojowe, które dzielnie toczą zdobyczne brązowe kulki. Wszystkie te atrakcje odpalimy już 26 stycznia na PS4 oraz XOne (Capcom zdecydował się na równoczesną premierę na całym świecie). Wersja pecetowa Monter Hunter World trafi na rynek kilka miesięcy po edycjach konsolowych.


Tagi: Capcom humor monster hunter Monster Hunter World

Nie przegap