Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2017 20:12
Xbox On S w świetnej cenie w polskich sklepach. Konsola z trzema grami
4854V

Xbox One S w świetnej cenie w polskich sklepach. Konsola z trzema grami

Microsoft zachęca klientów nie tylko do „najpotężniejszej konsoli w historii”, ale firma nie zapomina o wychudzonym sprzęcie. Najnowsza oferta pozwala nabyć Xboksa One S z trzema grami w dobrej cenie.

Xbox One X zaliczył bardzo dobry start, jednak Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę, że „najpotężniejsza konsola w historii” nie musi zainteresować każdego Kowalskiego. Właśnie z tego powodu Amerykanie zachęcają graczy do Xboksa One S.

Black Friday na Xbox Live. Ogromna promocja w sklepie Microsoftu!

Wychudzony sprzęt trafił do najnowszej promocji, która w pewien sposób rozpoczyna Black Friday dla polskiego oddziału Xboksa. Gracze mogą nabyć „Skę” w następującym zestawie:

  • Xbox One S 500GB
  • Forza Horizon 3
  • Rise of The Tomb Raider
  • Quantum Break
  • 6 miesięczny abonament Xbox Live Gold

Jest to bez wątpienia świetny pakiet na start, który zainteresowani mogą zgarnąć za 1099 zł. Zestaw w znajdziecie w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz MediaMarkt. Należy tutaj na pewno wspomnieć, że Czarny Piątek ruszył już na Xbox Live i gracze mogą sięgać po cyfrowe wersje tytułów w atrakcyjnych cenach.

Na zakończenie taka mała zapowiedź – to dopiero początek przyjemności przygotowany przez Xbox Polska z okazji „święta zakupów”, ale na konkretne szczegóły musicie jeszcze zaczekać do przyszłego tygodnia.

Tagi: Microsoft promocja Xbox One xbox one s