Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2017 16:00
Sky. Gameplay prezentuje nową grę autorów Podróży
586V

Sky. Gameplay prezentuje nową grę autorów Podróży

Thatgamecompany zaskoczyło zapowiadając nową produkcję. Sky aktualnie zmierza wyłącznie na urządzenia z systemem iOS i dzisiaj możemy spojrzeć na długi gameplay przedstawiający koncepcję tytułu.

We wrześniu odbyła się konferencja Apple, podczas której poznaliśmy kilka nowych urządzeń, a jednocześnie swoje 3 minuty otrzymali deweloperzy Podróży, Flow oraz Flower. Autorzy pracują nad zupełnie nową grą przeznaczoną wyłącznie na iOS.

Sky to nowa gra Journey! Zwiastun intryguje

Czym tak naprawdę jest Sky? Odpowiedź na to pytanie poznamy pewnie dopiero w przeciągu kolejnych tygodni, ale dzisiaj twórcy postanowili zarysować koncepcję. Gracz w tym wypadku wcieli się w dziecko cienia, a podczas podróży należy odnaleźć inne postacie.

To oczywiście nadaj tylko i wyłącznie zarys gry, ale autorzy zdecydowali się na taką prezentację, ponieważ chcą skonfrontować ją ze wcześniejszymi informacjami. Sky ma poruszyć, jednak tym razem zespół postawił na rozgrywkę, podczas której natrafimy na innych graczy i będziemy wchodzić z nimi w interakcję. Deweloperzy liczą na współpracę cieni, które wspólnymi siłami otrzymają sporo możliwości. W Sky otrzymamy możliwość kontrolowania bohatera za pomocą ekranu dotykowego.

Aktualnie Sky zostało zapowiedziane wyłącznie na urządzenia z systemem iOS.

Tagi: gameplay ios sky thatgamecompany

Nie przegap