Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.11.2017 15:09
Capcom. Devil May Cry 5 i Residen Evil 2 Remake mogą ukazać się już w przyszłym roku!
2457V

Capcom. Devil May Cry 5 i Residen Evil 2 Remake mogą ukazać się już w przyszłym roku!

Capcom nawiązał w ostatnim czasie bliską współpracę z Sony, dlatego też to właśnie na imprezach Japończyków, dowiadujemy się ostatnio o najważniejszych grach ojców Resident Evil i wielu innych świetnych serii. A zapowiada się na to, że w tym roku, będzie się działo!

Już za niecały miesiąc odbędzie się kolejna edycja PlayStation Experience, czyli imprezy, na której Sony wraz z najbliższymi partnerami serwują swoim fanom grywalne wersje znanych już gier i mnóstwo zaskakujących, fenomenalnych zapowiedzi!

Gracze odtworzyli prolog Wiedźmina 1 na silniku Wiedźmin 3: Dziki Gon

Według plotek pochodzących od człowieka, który ujawnił ostatnio pojawienie się TMNT w Injustice 2, na PSX 2017 zobaczymy co najmniej jeden długo wyczekiwany hicior.

A ma być nim Devil May Cry 5! Tak, kontynuacja DMC 4, a nie DmC. Według plotki tytuł otrzyma zwiastun podczas konferencji prasowej i pojawi się na rynku już w 2018 roku. Do dyspozycji będą aż trzy grywalne postacie, czyli Dante, Nero oraz Vergil! 

Ponadto jeśli nam się poszczęści podczas konferencji zobaczymy także zajawkę Resident Evil 2 Remake! Gra również ma pojawić się w 2018 roku i przybierze formę survival-horroru TPP - czyli w zgodzie z oryginałem, lecz z nowoczesną mechaniką.

Sporo informacji wyciekło także na temat Street Fighter V oraz Marvel vs. Capcom: Infinite. Już planowane są kolejne sezony postaci, wśród których zobaczymy mnóstwo gwiazd.

Do Street Fighter V wskoczą tacy wojownicy jak Sagat, Sakura, Cody, Sodom oraz dwie postacie gościnne z Final Fight.

MvC otrzyma zaś plejadę X-Menów, w tym: 

Star-Lord, Ms. Marvel, Green Goblin, Wolverine, Cyclops, Psylocke, Magneto, Storm, Deadpool, Doctor Doom, Daredevil, Asura, Lady, Gill, Rashid, Captain Commando, Nina, Deis, Regina, Gene, Vergil, Akuma oraz Apollo Justice.

Plotki głoszą także, że Capcom przymierza się do rebootu marki Dino Crisis!

Źródło: https://www.reddit.com/r/Kappa/comments/7c9n8i/leakileaks/

Tagi:

Nie przegap