Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2017 21:30
Twórcy The Symphony of Heroes opowiadają o przygotowaniu koncertu i wspominają o nowych wydarzeniach
426V

Twórcy The Symphony of Heroes opowiadają o przygotowaniu koncertu i wspominają o nowych wydarzeniach

27 października odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla fanów muzyki z gier. Na The Symphony of Heroes zainteresowani wysłuchali najlepszych utworów z serii Heroes of Might and Magic, a dzisiaj deweloperzy postanowili opowiedzieć o całej imprezie.

The Symphony of Heroes to wielki koncert dla fanów  serii Heroes of Might and Magic, który odbył się w Narodowym Forum Muzyki. Wydarzenie pozwoliło graczom zapoznać się ze świetnymi utworami w bardzo przyjemnym wykonaniu.

Dzisiaj opublikowano ciekawe podsumowanie, na którym pojawiają się sami organizatorzy i opowiadają o pracach nad koncertem. Nie była to łatwa impreza do wykonania, ponieważ pierwszy raz w historii muzyka została odegrana na żywo w koncertowym formacie z orkiestrą.

Należy na pewno zaznaczyć, że podczas całego koncertu nie zostały wykorzystane mikrofony, czy też jakichkolwiek elektroniczne urządzenia – dzięki postawieniu na muzykę akustyczną fani byli świadkami wyjątkowego show.

Na pewno nie łatwo było wybrać odpowiednie utwory, ponieważ kompozytorzy musieli znaleźć kawałki, która nie tylko będą dobrze znane graczom, ale również takie, które będą interesujące od strony muzycznej.

Paul Anthony Romeo nie ukrywa, że 27 października spełniło się jego marzenie. Aktualnie nie możemy jeszcze niczego potwierdzić, ale bardzo możliwe, że to nie koniec podobnych przyjemności. Twórcy już planują kolejne imprezy.

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap