Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.11.2017 11:36
Assassin's Creed: Origins. Filmik animowany podsyca apetyt na serial od Netflix
733V

Assassin's Creed: Origins. Filmik animowany podsyca apetyt na serial od Netflix

Gracze doceniają dobre recenzje i starania Ubisoftu w Assassin's Creed: Origins. Wg ostatnich informacji tytuł sprzedaje się 2 razy lepiej od Assassin's Creed: Syndicate. Ubisoft postanowił podziękować za to uznanie krótką animacją.

Ubisoft Hong Kong oraz studio Paperbox Creations przygotowały krótki filmik animowany z Assassin's Creed: Origins, w którym można zobaczyć działania głównego bohatera gry, przeplatane sekwencją ważenia serca/losu przez boga Anubisa.

Tu mała lekcja historyczna ze strony Ubisoftu. Starożytni Egipcjanie wierzyli, że po śmierci  serce człowieka podlega ważeniu przez bogów. By wstąpić do zaświatów potrzebne jest serce lekkie jak piórko. Dobre uczynki sprawiają, że organ jest lżejszy, a grzechy ciążą na sercu, co zapewnia bana na życie pozagrobowe. Cóż, nie ma nic za darmo.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Netflix sponsoruje powstanie serialu animowanego Assassin's Creed. Nad produkcją pracuje Adi Shankar, autor znakomitej animowanej Castlevanii. Niestety nie wiemy jeszcze, w jakiej epoce zostanie osadzony serialowy "Asasyn".

 

Tagi: animacja Assassin's Creed: Origins Netflix zwiastun

Nie przegap