Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 16:32
Microsoft podsumowuje premierę Xbox One X. Święto graczy z całego świata
2160V

Microsoft podsumowuje premierę Xbox One X. Święto graczy z całego świata

Amerykańska korporacja podsumowała premierę swojej najnowszej konsoli za pomocą świetnego materiału. Firma pokazuje reakcje graczy oraz pozwala spojrzeć na imprezy towarzyszące.

Xbox One X w końcu zadebiutował. Po wielu miesiącach oczekiwania, gracze mogą sprawdzić możliwości najpotężniejszej konsoli w historii. Urządzenie jest już dostępne na całym świecie, więc Microsoft zdecydował się na przyjemne podsumowanie.

Xbox One X – recenzja sprzętu

Najnowszy sprzęt Amerykanów oferuje rozgrywkę w wyjątkowej jakości, więc nic dziwnego, że na urządzenie rzucili się gracze z wielu zakątków globu. Konsola umożliwia zmagania w między innymi natywnej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę i choć taki efekt nie pojawia się we wszystkich tytułach, to jednak już teraz niektórym deweloperom udało się ujarzmić bestię.

Możemy mieć pewność, że kolejne miesiące będą przeładowane pozytywnymi wieściami dla fanów marki Xbox, ponieważ nadciągające produkcje (w tym pozycje third-party) będą błyszczeć na sprzęcie Microsoftu.

Nawet dzisiaj pojawiło się sporo pochwał w stronę Xboksa One X, ponieważ Star Wars: Battlefront II prezentuje się na konsoli wyśmienicie – zdaniem dziennikarzy testujących tytuł podczas zamkniętych testów, możemy tutaj mówić o nowej jakości względem Xboksa One.

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft trailer xbox one x zwiastun

Nie przegap