Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 18:00
Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds ma wystarczyć na wiele godzin. Twórcy przygotowali sporą aktualizację
2241V

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds ma wystarczyć na wiele godzin. Twórcy przygotowali sporą aktualizację

Guerrilla Games nie może w ostatnich dniach narzekać na brak pracy. Twórcy kończą przygotowanie fabularnego rozszerzenia do Horizon: Zero Dawn, a jednocześnie ulepszają całą produkcję. Zdaniem jednego z deweloperów, ukończenie The Frozen Wilds zajmie nam wiele godzin.

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds to pierwsze i prawdopodobnie ostatnie, fabularne rozszerzenie do gry Guerrilla Games. Przygoda zadebiutuje na rynku już 7 listopada i w tym wypadku bohaterka trafi do zupełnie nowego regionu.

Wielka promocja na PSN. Mnóstwo gier w lepszych cenach na PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita

Nadal nie otrzymaliśmy konkretnych informacji na temat długości historii z Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds, ale Guerrilla Games jest bardzo oszczędne w przedstawieniu konkretów dotyczących dodatku.

Na szczęście redakcja IGN otrzymała ciekawą wiadomość – rozszerzenie zaoferuje zawartość na około 15 godzin rozgrywki. Nie oznacza to oczywiście, że przez ten czas będziemy poznawać wyłącznie historię, ale przygoda będzie na pewno ważnym elementem całego dodatku. Gracze mogą liczyć na wiele pobocznych aktywności, interesujące zadania poboczne, nowe bestie do pokonania i przedstawiony czas powinien usatysfakcjonować fanów świeżego IP.

Guerrilla Games opublikowało również najnowszą aktualizację, której to zadaniem jest przygotowanie gry na nadciągający dodatek. Studio poprawia animacje, pomniejsze błędy z zawieszaniem się bohaterki, czy też udoskonala kilka robotów lub eliminuje zamrażanie gry w jednej z misji. Są to drobne zmiany, jednak dobrze, że autorzy dbają o swój wielki hit i usuwają pojawiające się niedogodności.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/10/31/horizon-zero-dawn-the-frozen-wilds-dlc-definitely-isnt-endgame-content

Tagi: Guerrilla Games horizon: zero dawn the frozen wilds playstation 4 sony