Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 21:00
Dissidia Final Fantasy NT na dogłębnym zwiastunie. Square Enix przestawia całą zawartość gry
400V

Dissidia Final Fantasy NT na dogłębnym zwiastunie. Square Enix ujawnia niemal całą zawartość gry

Square Enix zdecydowało się na opublikowanie materiału prezentującego niemal kompletną zawartość Dissidia Final Fantasy NT. Jest to świetny zwiastun zbierający informacje i podsumowujący kilka miesięcy kampanii marketingowej.

Dissidia Final Fantasy NT zadebiutuje już na początku przyszłego roku. Tytuł 30 stycznia trafi wyłącznie na PlayStation 4 i jest to znacznie rozbudowana wersja gry z automatów. Autorzy nie tylko zadbali o przeniesienie produkcji na nową platformę, ale przygotowali również fabularną kampanię.

Dissidia Final Fantasy NT. Noctis dołącza do zabawy!

Square Enix dość niespodziewanie zdecydowało się na taką prezentację. Firma przygotowała kompletny materiał, który tłumaczy system rozgrywki, pokazuje trzy klasy postaci, skupia się na taktyce, specjalnych umiejętnościach, summonach, a nawet pozwala spojrzeć na sporo fragmentów rozgrywki.

Niestety, Japończycy nie prezentują opowieści przygotowanej specjalnie dla PlayStation 4. Aktualnie studio nie przedstawia przygody, która ma w ciekawy sposób łączyć bohaterów i zaprezentować wymagającą zabawę na przynajmniej kilka godzin.

Japończycy opublikowali film już dzisiaj i jest to dość zaskakująca decyzja. Do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, a zazwyczaj podobne przyjemności lądują w Sieci przed samym debiutem lub przynajmniej w jego okolicach. Mimo wszystko trudno tutaj narzekać, bo autorzy zadbali o konkretną dawkę wiedzy – to przyjemne podsumowanie kampanii marketingowej.

Tagi: Dissidia Final Fantasy NT gameplay Square Enix Team Ninja zwiastun

Nie przegap