Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 14:06
Stranger Things: The VR Experience na PlayStation VR. Zajawka zapowiada nową produkcję
964V

Stranger Things: The VR Experience na PlayStation VR. Zajawka zapowiada nową produkcję

Netflix bardzo chętnie współpracuje z różnymi firmami i jednocześnie promuje swoje wielkie projekty. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość o sporej ciekawostce, która może zainteresować posiadaczy PlayStation VR i fanów Stranger Things.

Stranger Things to jeden z największych sukcesów stacji Netflix. Firma właśnie opublikowała drugi sezon serialu i przygoda cieszy się bardzo pozytywnymi komentarzami wśród fanów oraz dziennikarzy z całego świata.

Stranger Things: The Game za darmo. Netflix przygotowuje na 2 sezon

Sony dość niespodziewanie właśnie opublikowało zwiastun zatytułowany Stranger Things: The VR Experience. Jest to zajawka nowego tytułu, który pozwoli posiadaczom PlayStation VR wskoczyć do znanego domu i poczuć odrobinę tego niezwykłego klimatu przygotowanego przez twórców opowieści.

Nie będzie to oczywiście historia na kilka godzin, a wyłącznie „doświadczenie VR”, więc możemy liczyć na prezentację możliwości PlayStation VR w połączeniu z magią Stranger Things. Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery, ale pliki wkrótce trafią na PlayStation Store.

Warto tutaj przypomnieć, że to nie pierwsza gra w świecie Stranger Things. Przed premierą drugiego sezonu Netflix opublikował produkcję na urządzenia mobilne, która była dostępna za darmo i nie zawierała jakichkolwiek małych płatności.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation vr Sony stranger things teaser zwiastun

Nie przegap