Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 21:15
Harvest Moon: Light of Hope w listopadzie. Zwiastun pokazuje przygotowane atrakcje
882V

Harvest Moon: Light of Hope w listopadzie. Zwiastun pokazuje przygotowane atrakcje

Seria Harvest Moon powróci już w przyszłym miesiącu. Pierwsi gracze otrzymają możliwość stworzenia wielkiej farmy, jednak na dobry początek z produkcją zapoznają się wyłącznie fani na jednej platformie.

Harvest Moon: Light of Hope to pierwsza odsłona serii zmierzająca na komputery osobiste i to właśnie ta platforma otrzyma produkcję w pierwszej kolejności. Wydawca potwierdził datę premiery, która odbędzie się 14 listopada.

Harvest Moon: Light of Hope w Encyklopedii PPE.pl

Gracze na PlayStation 4 i Nintendo Switch muszą zaczekać na takie przyjemności do początku 2018 roku. Aktualnie tak naprawdę trudno oczekiwać wielkiego hitu po Harvest Moon: Light of Hope, ponieważ nie często mamy okazję spojrzeć na tytuł.

Natsume w tym wypadku zdecydowało się wrzucić fanów do zupełnie nowego miasteczka portowego, które zostało zniszczone przez wielką burzę. Zadaniem śmiałków będzie pomoc mieszkańcom w odbudowie terenów i wielkiej latarni morskiej.

Podczas zabawy naszym zadaniem będzie uprawienie plonów, hodowla zwierząt, czy też zbieranie najróżniejszych materiałów do przygotowywania przedmiotów. Oczywiście pozycja zaoferuje rozbudowaną interakcję z innymi mieszkańcami.

Hiro Maekawa nie ukrywa wielkiego zadowolenia z powodu wprowadzenia serii Harvest Moon na komputery osobiste. Szef i dyrektor generalny japońskiego studia wspomniał, że wielu graczy od dawna prosiło o stworzenie kolejnej odsłony dla PC-tów.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: data premiery Harvest Moon: Light of Hope Natsume PC zwiastun

Nie przegap