Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 18:54
Life is Strange: Before the Storm. Data premiery i zwiastun 2 odcinka
977V

Life is Strange: Before the Storm. Data premiery i zwiastun 2 odcinka

Rozpoczęliście przygodę Life is Strange: Before the Storm? Już wkrótce otrzymacie dostęp do drugiego epizodu. Twórcy właśnie potwierdzili najważniejsze informacje dotyczące historii.

W przyszłym roku otrzymamy Life is Strange 2, jednak zanim takie przyjemności trafią na rynek, gracze mogą zapoznać się z mniejszą opowieścią. Wydarzenia z Before the Storm zostały podzielone na trzy epizody.  

Life is Strange: Before the Storm - recenzja 1 odcinka

Drugi odcinek Life is Strange: Before the Storm został właśnie zapowiedziany poniższym materiałem. Szczerze mówiąc jeszcze nie miałem okazji zagrać w produkcję, więc trudno mi powiedzieć, czy autorzy w ciekawy sposób zapowiadają akcję, ale mogę potwierdzić, że przygoda trafi do graczy dokładnie 17 października.

Wiele na to wskazuje, że jeszcze przed końcem roku poznamy całą opowieść. Deck Nine Games aktualnie nie zawiodło wysokich oczekiwań, bo wstęp zgarnął oceny na poziomie 78-80% - nasz naczelny podsumował pierwszy epizod następującymi słowami:

„Melancholijny klimat świetnego pierwowzoru został zachowany, a pyskata bohaterka dodała mu tylko pikanterii. Dobrze jest wrócić do Arcadia Bay.”

Czujecie się zainteresowani? Przeczytajcie cały tekst (odnośnik powyżej). Warto na pewno wspomnieć, że nad Life is Strange 2 pracuje Dontnod Entertainment, którego przedstawiciele spotkali się ze sporym problemem podczas tworzenia Vampyr. Gra miała trafić na półki sklepowe pod koniec roku, ale ze względu na spory błąd, zdecydowano się opóźnić premierę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Deck Nine Games Life is Strange: Before the Storm Square Enix trailer zwiastun

Nie przegap