Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 19:31
Netflix przygotuje dokument o Juventusie
751V

Netflix przygotuje dokument o Juventusie

Miłośnicy włoskiego Juventusu mogą szykować się na sporą przyjemność. Platforma Netflix zapowiedziała przygotowanie dokumentu, który pozwoli bliżej poznać najbardziej utytułowany klub z Włoch.

Netflix przyzwyczaił widzów do tworzenia najróżniejszych dokumentów, jednak miłośnicy piłki nożnej powinni przygotować się na prawdziwą perełkę. Firma potwierdziła produkcję, która pozwoli zajrzeć do szatni Juventusu.

Stranger Things: The Game za darmo. Netflix przygotowuje na 2 sezon

Na początku 2018 roku zostanie wyemitowany czteroodcinkowy dokument, w którym „zobaczymy bardziej intymne sceny z życia zawodników” mistrza Włoch. Twórcy zajrzą do szatni, pokażą sesje treningowe i zaprezentują „jak wygląda życie, gdy grasz dla jednej z największych i najbardziej prestiżowych drużyn na świecie”.

Federico Palomba, współkoordynator ds. dochodów w klubie, wspomniał, że jest dumny, ponieważ Juventus przeciera szlaki dla innych zespołów:

„To powód do dumny, ponieważ Juventus jest pierwszym klubem piłkarskim, który będzie tematem dokumentów Netflix Original. Współpraca tego typu potwierdza naszą pasję do innowacji i bycia częścią każdego elementu sportowego świata. W ten sposób chcemy dotrzeć do fanów Bianconerich z całego świata i milionów użytkowników platformy Netflix, którzy dzięki dokumentowi bliżej poznają Juventus pod każdym względem.”

To będzie bez wątpienia wyjątkowa produkcja dla fanów Juventusu, ale pewnie również spora ciekawostka dla wszystkich sympatyków piłki nożnej. Jak zawsze w przypadku Netflix Original możemy oczekiwać publikacji wszystkich odcinków jednego dnia.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dokument juventus Netflix

Nie przegap