Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 18:01
Marvel vs. Capcom: Infinite. Zwiastun prezentuje pierwsze DLC
501V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Zwiastun prezentuje pierwsze DLC

Na serwerach Marvel vs. Capcom: Infinite po niespełna miesiącu od premiery pojawią się nowe postacie. Capcom zdecydował się wrzucić do gry trzech wojowników już w październiku, a znacząca część DLC została zaprezentowana na zwiastunie.

Marvel vs. Capcom: Infinite nie jest największym hitem Capcomu. Gra radzi sobie średnio na wszystkich rynkach, a w dodatku nie zgarnia oczekiwanych przez Japończyków ocen. Prawdopodobnie przez słabe wyniki twórcy zdecydowali się na szybkie opublikowanie dodatkowej zawartości.

Marvel Vs. Capcom: Infinite z kiepskim startem w kolejnym kraju. W Japonii rządzą Pokemony

Na 17 października Capcom zaplanował premierę pierwszego DLC do  Marvel vs. Capcom: Infinite. Gracze w tym wypadku otrzymają trzy nowe postacie:

  • Black Panther
  • Sigma
  • Monster Hunter

Najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na dwóch pierwszych wojowników i w sumie brak fightera biegającej za wielkimi bestiami jest sporą niespodzianką. W zasadzie podobnie jak nagła premiera całego DLC…

Co ciekawe, twórcy w dniu premiery Marvel vs. Capcom: Infinite zapowiedzieli sześć wojaków, którzy trafią do gry po premierze – obok wymienionej wyżej trójki poznaliśmy jeszcze Venoma, ale reszta zostanie ujawniona w późniejszym terminie.

Przepustka Sezonowa do Marvel vs. Capcom: Infinite kosztuje na 125 zł

Tagi:

Nie przegap